טיול מאורגן לדובאי והאמירויות

הצטרפו לטיול בלתי נשכח לאיחוד האמירויות 

ימים
8

לילות
7

מתי טסים?
לחצו כאן

טיול מאורגן לדובאי והאמירויות

הצטרפו לטיול בלתי נשכח לאיחוד האמירויות 

ימים
 8

לילות
 7

מתי טסים?
לחצו כאן

הזדמנות מטורפת לצאת לטיול מאורגן באמירויות עם המדריך גיורא נלקן!

מסלול הטיול

אחרי טיסה ישירה לדובאי, נערוך סיור פנורמי בעיר הנוצצת, מרכז העסקים והמרכז הכלכלי של האזור. נצפה במבנה הגבוה בעולם, בורג’ ח’ליפה. נחזה במופע המזרקות של מזרקת דובאי הענקית. בתום הסיור, נגיע למלוננו לקבלת פנים וקבלת חדרים. ארוחת ערב במלון.

נתחיל את היום בביקור באיי התמרים – איים מלאכותיים מדהימים, שנועדו להגדיל את אורך החוף של העיר בכ-520 ק"מ. נעלה למגדל התצפית על איי הדקלים לתצפית מדהימה על העיר ועל המפרץ. ניסע ברכבת המונורייל לכיוון מלון אטלנטיס המפורסם, נטייל באיים ונראה את אחד המלונות המפוארים בעולם "מלון בורג' אל ערב". נעלה ונבקר במבנה "מסגרת הזהב" בגובה 150 מטרים ונהנה מהנוף המרהיב כולל הליכה על גשר הזכוכית. לקראת ערב נצא לצפות במופע תיאטרון מים מרהיב, המשלב פעלולים ואקרובטיקה .בתום המופע נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

היום נבקר בעיר העתיקה של דובאי. נשמע על התרבות המקומית המעניינת, נראה את המסגד הגדול "ג'ומיירה", נטייל ברובע הבסטאקיאה – מאזורי המגורים העתיקים ביותר בדובאי שהפך עם השנים למחוז אמנים ותרבות עם גלריות, תערוכות ומוזיאונים רבים. נשוט בסירות מקומיות, נמשיך לשוק אותנטי, אשר שם ניתן לחוות את התרבות העתיקה של דובאי, נבקר בשוק מקורה יפהפה ומשם נמשיך לביקור בגן קסום מדהים: גן הפרחים הגדול בעולם ששבר שיא גינס בזכות סידורי הפרחים התלויים הגדולים בעולם. נטייל בגן הבלתי נתפס, נצלם ונעביר את הבוקר עם ריחות וצבעים. בהמשך היום נבקר במרכז הקניות הגדול המפורסם בדובאי, זמן חופשי לארוחת צהרים. בשקיעה, נצא לשייט לאורך המרינה של דובאי ונצפה במופע המזרקות הידוע עם גלגל הענק שמאיר את הלילה, החופים המפורסמים וגורדי השחקים ברקע.

הבוקר ניסע לאמירות שארג’ה, השלישית בגודלה באיחוד האמירויות. נבקר בעיר, במוזיאון לתרבות האסלאם הכולל אלפי פרטים עתיקים, נמשיך לביקור בשוק ובמרכז העיר העשיר בגלריות ואומנות. ארוחת צהרים במסעדה מקומית. לפנות ערב נצא לבילוי בגלובל וילג' המציג ביתנים של כ-30 מדינות. האטרקציה המפורסמת משלבת יריד ופארק במתקן ענק וחווייתי סובב עולם. זמן חופשי לארוחת ערב .

היום נצא לביקור בדובאי-מול המפורסם, קניון שבו 1,200 חנויות. זמן חפשי לקניות ולבקר באטרקציות השונות במול וביניהן, האקווריום הגדול בעולם, המכיל למעלה מ-33,000 בעלי חיים ימיים, כולל כרישיםלקראת ערב, נצא לכיוון המדבר ברכבי שטח ונצפה בשקיעה הקסומה. נגיע למחנה אירוח בסגנון בדואי מסורתי ונהנה מערב של מוסיקה, רכיבה על גמלים, ציורי יד בחינה, מופע ריקודי בטן וארוחת ערב. חזרה למלוננו בדובאי.

את הבוקר נקדיש לביקור ב"מוזיאון העתיד", המבנה המרהיב הוא פלא הנדסי בעיצוב ייחודי, ידידותי לסביבה. המוזיאון נבנה בטכנולוגיות מתקדמות ומעניק למבקריו חוויה אינטראקטיבית עתידנית. מכאן ניסע לעיר העשירה בעולם: אבו דאבי. נראה את מלון היוקרה "ארמון האמירויות" ונבקר בארמון הנשיאותי "קסר אל וואט"ארוחת ערב ולינה אבו דאבי .

נתחיל את יומנו בביקור ב"כפר המורשת", נווה מדבר מסורתי שם נחווה את ההיבטים המסורתיים של אורח החיים המדברי. שחזור זה מספק הצצה מעניינת לעבר של האמירות ומציג בעלי מלאכה בתחום עבודות המתכת, כלי חרס, אריגה וטוויה. נמשיך לביקור במסגד הגדול "השייח זאיד מוחמד שיזם" שיכול להכיל 40 אלף מתפללים. רצפת המסגד מכוסה בשטיח אחד שכולו נעשה בעבודת יד. קורות המסגד מצופים שיש לבן והוא מוקף בריכות מים. נסיים בביקור במוזאון הלובר, נתרשם מעבודות האומנים הגדולים בעולם ואוספי אומנות עתיקה. נמשיך לטייל בעיר, נתרשם ממגוון הרעיונות הארכיטקטוניים. ארוחת ערב ולינה באבו דאבי וטיול לאורך הקורניש.

לאחר ארוחת הבוקר במלון וסיורים אחרונים באבו דאבי, נבקר באי יאס: בית לעולם מכוניות הפרארי. נחתום את הטיול באחד ממרכזי הקניות הגדולים. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה לטיסה ישירה חזרה לארץ.

**סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות

פרטים נוספים

תאריכי יציאה קרובים:

יפורסם בקרוב

מחיר הטיול:

יפורסם בקרוב

המחיר כולל:

טיסות ישירות לדובאי בחברת ארקיע / אל-על

מלונות ברמה 5 כוכבים

דובאי *5 MEDIA ROTANA או דומה

אבו דאבי Marriott Hotel Downtown 5* או דומה

כלכלה: חצי פנסיון כמפורט במסלול

אוטובוס ממוזג לפי התוכנית כולל 2 בקבוקי מים ליום

מדריך ישראלי ומדריך מקומי דובר אנגלית

כניסות לאתרים:

 • תצפית ממגדל התמרים
 • מוזיאון העתיד (בכפוף לאישורים)
 • מופע לה פרל
 • מסגרת דובאי
 • מזרקות בורג’ חליפה
 • שייט בסירות אברה
 • רכבת המונורייל ממלון אטלנטיס
 • גן הפרחים הקסום
 • הכפר הגלובלי
 • מוזיאון האסלאם שארג'ה
 • מסגד השייח זאיד מוחמד שיזם
 • מוזאון הלובר
 • ארמון קסר אל וואט
 • האי יאס
 • כפר המורשת אבו דאבי

טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי)

המחיר לא כולל:

בדיקת קורונה פרטית בדובאי 48 שעות לפני המעבר לאבו-דאבי נבצע בדיקת קורונה פרטית. עלות הבדיקה לכל נוסע כ-$55 (ישולם בנפרד ע"י כל נוסע במקום – החברה מארגנת עבורכם את הבדיקה בבית המלון)

ביטוח נסיעות וכבודה (מומלץ מורחב ומותאם לתקופה זו).

הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת לחדר ליחיד .

תשר למדריך הישראלי.

ויזה: נכון להיום אין צורך בוויזה לאיחוד האמירויות

טיולים בתקופת הקורונה:

במקרה של התפרצות קורונה לפני היציאה החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ולדחות את הטיול. במקרה כזה יהיה אפשר לבחור בין החזר כספי למעט 47 $ דמי טיפול או דחיית טיול.

יובהר ויודגש כי כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים ומתקיימות טיסות למדינת היעד, הטיולים ייצאו כסדרם. על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן), בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, הכוללת גם סעיף קורונה. סעיף זה הוא חובה. וזאת על מנת לחסוך לכם עוגמת נפש והפסד כספי.

עדכונים והנחיות סופיות בנוגע לדרישות יציאה וכניסה לישראל יעודכנו לקראת היציאה לטיול.

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד