טיול מאורגן לצפון איטליה: ארץ האגמים

מסע בעקבות רומיאו ויוליה, תעלות ונציה, גבינות ושוקולד

ימים
8

לילות
7

מתי טסים?
לחצו כאן

טיול מאורגן לצפון איטליה: ארץ האגמים

מסע בעקבות רומיאו ויוליה, תעלות ונציה, גבינות ושוקולד

ימים
8

לילות
7

מתי טסים?
לחצו כאן

נופים ירוקים עוצרי נשימה של עיירות ימי ביניים, נהרות ומפלים

טיול מאורגן לצפון איטליה

היכנסו לעולם של אגדה במקומות ששמותיהם הפכו לאגדה: טיול מאורגן מרהיב בצפון איטליה. בורונה של רומיאו ויוליה, סירות מרוץ על אגם גארדה, הרי הדולומיטים עד עיר התעלות הקסומה וונציה, קפיצה קטנה וטעימה לשוויץ ושופינג במילאנו, טיול מתוך גלויה.

מסלול הטיול

נטוס בטיסת ישראייר לעיר ורונה בצפון איטליה, שם ניסע למלוננו באזור.

אגם גארדה הוא הגדול והקסום באגמי איטליה, ומספק אטרקציות רבות: נבקר במפלי וארונה, פארק עם מפל גבוה ומרהיב, נמשיך לעיירה ריבה דל גארדה המקסימה על גדת אגם גארדה. ממנה נמשיך בנסיעה לאורך האגם לעיירה סירמיונה, המפורסמת בזכות הגלידריות הרבות והמשובחות בה, ונצא לשיט מרגש בסירות מרוץ. בסוף היום ניסע למלוננו באזור מילאנו.

היום ניסע לעיירה סטרזה, נשקיף על אגם מג'יורה ונטייל בין המסעדות, החנויות ובתי הקפה האלגנטיים של העיירה השלווה. נשוט לאי איזולה בלה ("האי היפה") לביקור בארמונם המפואר של משפחת בורומאו ובגנים המרשימים המקיפים אותו. נמשיך לעיר הנוצצת מילאנו, הבירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית. נבקר בכיכר הדואומו המרשימה, בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נצפה בבית האופרה לה סקאלה די מילאנו ואת פסלו המפורסם של לאונרדו דה וינצ'י. נחזור למלון.

הבוקר נצא לדרום שוויץ לביקור בעיר לוגאנו, השוכנת באופן קסום ביותר על גדת אגם לוגאנו בין שני הרים שמדרונותיהם המוריקים משתפלים כמעט עד קו המים ומעוטרים בכפרים ציוריים. בהמשך נערוך ביקור במפעל שוקולד ובמוזיאון בו נטעם ממזרקת השוקולד. מכאן נמשיך לביקור באגם קומו, המוקף הרים ועל גדותיו כפרים, גנים ועיירות נופש ציוריות.

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר ברגמו, נטייל במרכז ההיסטורי ונמשיך אל כפר עתיק קטן ומדהים ביופיו, בורגטו. את היום נסיים בביקור במרכז קניות בבירת האופנה, מילאנו. מכאן ניסע ללינה באזור ורונה.

את היום נקדיש לעיר היפה והקסומה ונציה,. נטייל על פני איים וגשרים, נחקור סמטאות סבוכות, נבקר ברובע היהודי שנוסד כאן במאה ה-16 וממנו נולד המושג "גטו", נראה את גשר הריאלטו המפורסם המגשר בין שתי גדותיה של התעלה הגדולה וכן את גשר האנחות. נקדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו כולל הבזיליקה סן מרקו, מגדל הפעמונים וארמון הדוג'ים המרהיב. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

היום צפוי לנו סיור בעולם מהאגדות: טיול בהרי הדולומיטים, מהאזורים היפים והמרתקים באירופה. בדרכנו צפונה בנוף ציורי נחלוף על פני עיירות הלקוחות כאילו מהאגדות. הדרך המפותלת בין ההרים תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרי עץ הטובלים בירק. בדרכנו נעצור כדי להתפעל מתצפיות הנוף המרהיבות. בתום הביקורים נשוב למלוננו.

עם בוקר נבקר בעיר האוהבים ורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל דרך המדרחוב האלגנטי אל חצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת ממנה הקשיבה לסרנדות של אהובה רומיאו. נמשיך לכיכר השוק אל האמפיתיאטרון הרומאי העתיק. נמשיך לעיר מנטובה המיוחדת: העיר מוקפת באגמים מלאכותיים שתוכננו במאה ה-12 על ידי האדריכל הנודע אלברטו פיטנטינו. נראה את הקתדרלה, את ארמון הדוכס ועוד. לקינוח, פרמג'נו! ביקור מרתק במפעל גבינות פרמזן שחותם את הטיול. מכאן נטוס חזרה הביתה עם טעם של עוד.

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.

פרטים נוספים

מחירים ותאריכי הטיול:

25/06-03/07/24

אירוח על בסיס ארוחת בוקר, 1399$  לאדם בחדר זוגי. 2798$ לזוג.

המחיר כולל:

טיסות ישראייר בינלאומיות על-פי המסלול כולל מיסי נמל ודלק.

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.

מס אכסון מקומי (ע"פ חוק) על השהיה בכל בתי המלון באיטליה.

כלכלה – ארוחות בוקר.

אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לפי התוכנית.

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט דמי סבלות.

ערכת אוזניות שמע אישית לכל מטייל.

מדריך ישראלי מלווה הקבוצה.

המחיר לא כולל:

תשר למלווה הקבוצה. מקובל לתת תשר למדריך בסך של 5 דולר לנוסע (גם בגין ילדים) לכל יום טיול.

הוצאות בעלות אופי אישי, שירותי ספא, כביסה, מזכרות, טלפונים וכד'.

לטיולים נוספים באירופה הקלאסית:

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד