טיול מאורגן מקיף לפרו ובוליביה

צאו להרפתקה בערי האינקה העתיקות!

ימים
17

לילות
15

מתי טסים?
לתאריכים לחצו כאן

טיול מאורגן מקיף לפרו ובוליביה

צאו להרפתקה בערי האינקה העתיקות!

ימים
17

לילות
15

מתי טסים?
לתאריכים לחצו כאן

פסטיבל השמש, עיר אבודה, עמק קדוש, בעלי חיים מרתקים ועוד!

בטיול המאורגן לפרו ובוליביה נחגוג את פסטיבל השמש – הפסטיבל החשוב והענק מסמן את ראש השנה של האינקה: אימפריה שהשתרעה על פני פרו, אקוודור, בוליביה וחלקים מצ'ילה ומארגנטינה של ימינו.

מסלול הטיול

נטוס דרך אירופה ללימה בירת פרו, עיר חוף ערפילית ובה ניגודים רבים ובלתי שיגרתים, תושבים מסבירי פנים, והזדמנויות חשיפה לתרבות. ארוחת ערב ולינה במלוננו בלימה.

מלימה נטוס לקוסקו, מעל הרי האנדים המתנשאים לגובה 7000 מ'. קוסקו, "טבור העולם", היא עיר הבירה של ממלכת האינקה. עם הגעתנו ניסע למלוננו וננצל את היום להסתגלות לגבהים החדשים. נסייר בעיר ובעתיקותיה שעליהן מתנשאים המבנים הקולוניאליים, כנסיות, מקדשים ושווקים צבעוניים. נראה את הפלאסה דה ארמס, כנסיית סנטו דומינגו, מקדש השמש ועוד. ארוחת ערב ולינה בקוסקו.

היום נסייר בדרכים עם נוף צבעוני, נלמד על החקלאות המקומית, מקור תפוחי האדמה שעל הטרסות (ה"פאטה פאטה"). נגיע אל מצודת האינקה העזובה – סאקסאיוואמן אשר נבנתה ע"י הקיסר התשיעי מסלעי ענק ונהנה מנוף נפלא, נמשיך אל מרחצאות האינקה ואל העיירה המקומית פיאסק שם נבקר בשוק הססגוני בו נמכר גם המשקה הקדוש צ'יצ'ה, ובאתרים כגון המצודה בעיירה אולטייטמבו אשר ממוקמים בעמק הקדוש אורובמבה. הסיור כולל ארוחת צהרים מקומית. לינה בקוסקו.

ממלוננו נצא לחגיגות החשובות והמסורתיות שנחגגות בפרו: האינטי ריימי או "פסטיבל השמש". ביום זה אלפי תיירים מסתובבים ברחובות קוסקו ומתכנסים על הטיילת ובאתרים המרכזיים שלה כדי לחוות יום מיוחד של פעילויות תרבותיות שמטרתן להעריך מחדש את מורשת האינקה. ארוחת צהריים כלולה. לינה בקוסקו.

במסענו אל העיר האבודה של ממלכת האינקה ניסע ברכבת בהרים דרך קניון נהר האורובמבה והעמק הקדוש. נסייר בעולם מכושף ומופלא זה, בעיר העלומה שעל מצוק חד, ונראה את הבתים והמקדשים הרבים שנותרו ממורשת האינקה כאן, על גג העולם. המקום הוכרז כאתר מורשת תרבותית וטבעית של האנושות בשנת 1983 על ידי אונסק"ו, זוהי כנראה הבנייה האדריכלית המדהימה ביותר של אימפריית האינקה. המצודה מורכבת ממקדשים, ארמונות, טרסות, אנדרטאות, מתחמים וחומות בנוסף לתעלות מים, הבנויות עם גושי אבן גדולים, הוכחה לחוכמה הגדולה של תרבות האינקה. אחרי ארוחת צהרים נחזור ברכת אל קוסקו ללינה.

לאחר ארוחת בוקר ניסע אל העיר פונו שעל גדות אגם טיטיקקה, מהגבוהים בעולם. נבקר בכנסיית אנדה ואהלייס מהמאה ה-16, המפורסמת בזכות העיטורים וציורי הפרסקו המגוונים. נבקר במתחם ארכיאולוגי של מקדש ויראקוצ'ה, האל הבורא הגדול במיתולוגיה של האינקה. נאכל ארוחת צהרים. לינה באזור.

השכם בבוקר נצא מפרו אל בוליביה. נבקר בכנסייה המפורסמת בקופקבנה עם פסל מריה הבתולה. לאחר מכן נפליג בספינת קטמרן לאי השמש, מקום הולדתה של אימפריית האינקה. באי האגדי הזה נבקר בגן האינקה, המדרגות והמזרקה. נבקר במוזיאון התת קרקעי של אקקו המציג אוצרות ארכיאולוגיים, תצוגת בוני ספינות טיטיקקה, מרכז מלאכת יד, גן בוטני של חקלאות אינקה ועוד. נאכל ארוחת צהריים על הסיפון לכיוון קופקבנה. ובסיום  העברה ללה פאז.

בבוקר נטוס לאויוני, שם נצא לכפר קולצ'אני בו ניתן לצפות בתהליך הפקת המלח במלאכת יד מקומית. במסענו נתרשם מ-"עיני המלח", צורות גיאומטריות על משטחי המלח, ונהנה מהנופים היפים המיוחדים. נערוך פיקניק ארוחת צהריים במשטחי המלח. בהמשך היום נבקר באי אינקהואסי, הממוקם בלב מישור המלח הגדול ביותר מבין קבוצת איים המייצגת מערכת אקולוגית מבודדת. האי מאוכלס במיני קקטוסים ענקיים שגובהם עד 12 מטרים. ארוחת ערב ולינה במלון באויוני.

היום נבקר בכפרים הקסומים של סוד ליפז, האזור הדרומי מחוץ לשטח המלח; הכפר סן קריסטובל. נבקר בעמק הסלעים, קבוצת סלעים אדומים גדולים היוצרים נוף מעניין. ומשם ממשיכים לתצפית של הר געש, שם ניתן לצפות בפעילותו ובנוף מדברי. ארוחת צהריים. משם ניסע לצפות בלגונות הקטנות שבאזור, המראות את המגוון הביולוגי של האזור. העברה למלון

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשמורת אדוארדו אבארו שבמדבר סלולי, נחזה בלגונה האדומה שהיא הוכחה מדהימה למערכת אקולוגית מגוונת מאוד במזג אוויר שומם לחלוטין. ממשיכים לביקור בגייזרים "סול דה מאניה". נבקר במעיינות החמים של פולקס, מים חמים שנוצרו מהפעילות הוולקנית של האזור. נאכל צהריים ונמשיך לאויוני.

נאכל ארוחת בוקר ונצא בנסיעה לשדה התעופה על מנת לטוס ללה פאז. הגעה והעברה לארוחת ערב בית המלון.

בלה פאז נבקר ברחוב ג'אן, שהוא אחד הרחובות הקולוניאליים השמורים ביותר נבקר כיכר מוריו בה נמצאים קתדרלה, ארמון הממשלה ובנייני הקונגרס הלאומי. נבקר במוזיאון הלאומי לאמנות ובמוזיאון הלאומי לאתנוגרפיה ופולקלור, דוגמאות נהדרות לארכיטקטורה הקולוניאלית. נהנה מארוחת צהריים במסעדה מקומית והליכה דרך שוק המכשפות – צוהר מרתק לעולם הסודי של המיסטיקה האנדית. נעלה ברכבל כדי ליהנות מנופים ונסיים את הסיור בעמק הירח המרהיב הכולל תצורות גיאולוגיות. לינה בלה פאז.

הבוקר נטוס ללימה ושם נמשיך לעיר פיסקו, לביקור במבשלת משקה הפיסקו המפורסם. לאחר ארוחת צהריים במסעדה מקומית, נמשיך למפרץ פאראקס לדיונות לבילוי ורכיבה על הכרכרות וגם על קרש החול.

הבוקר נשוט לאיי באייסטאס (מיני גלפגוס), שמורת ציפורים ויונקי ים – שם ניתן לראות סוגים שונים של ציפורים, מושבות ענקיות של אריות-ים ופינגווינים. בסיום ארוחת הצהרים נחזור ללימה, ושם נלון.

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בלימה, הבירה הספרדית הראשונה ביבשת, בעלת הסגנון הייחודי. נסייר בעיר העתיקה ובשכונות החדשות, נראה את ארמון הממשלה, כנסיית סן פרנציסקו, נערוך סיור קצר ברובע המודרני של סן איסידרו ומיראפלורס ונהנה מנוף מרהיב של האוקיינוס השקט. נהנה מארוחת צהרים במסעדה ייחודית הממוקמת בסמוך לפירמידה טקסית עתיקה. נמשיך למוזיאון לארקו להתרשם מהאוסף הפרטי הגדול בעולם של אמנות פרה-קולומביאנית עם מבחר ייחודי של כלי חרס ארוטיים, תכשיטים עשירים בזהב, כסף ואבנים יקרות. לינה בלימה.

היום נבקר ברובע בבארנקו, שזכה למוניטין של הרובע הבוהמייני של לימה בזכות הבניינים המוארים שלו, אמנות הרחוב היפה והרחובות המקסימים, נצפה על גשר האנחות – גשר עץ יפהפה שמוביל לאוקיינוס השקט. נאכל ארוחת צהרים ובהתאם לשעת הטיסה נמשיך לשדה התעופה בלימה לטיסה חזרה ארצה דרך אירופה.

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.

פרטים נוספים

תאריכים:

יפורסם בקרוב

מחיר הטיול:

יפורסם בקרוב

המחיר כולל:

טיסות סדירות בינלאומיות תל-אביב – לימה – תל-אביב (דרך יעד ביניים)

טיסות פנים כמפורט במסלול הטיול.

מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.10.22  וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה

חצי פנסיון במהלך הטיול / פנסיון מלא בימים 10,11,12,13 

בפרו – אוטובוס ממוזג ונוח לאורך המסלול

מדריך מנוסה המומחה לאזור

ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול הטיול

טיפים לנותני השירותים בחו"ל, לא כולל את הטיפ למלווה / מדריך הטיול הישראלי

המחיר לא כולל:

כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה-01.10.22 ומיסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

ביטוח נסיעה רפואי ומטען (מומלץ ביטוח מורחב וכיסויי מירבי)

דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (דרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות)

הוצאות בעלות אופי אישי, לרבות תוספת לחדר ליחיד 790 $

יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית, תהיה כרוכה בתוספת של 75$ דמי חריגה ותוספת עבור המסלול המבוקש

*  מומלץ לפנות למשרד הבריאות, רופא המשפחה כחודשיים לפני היציאה לטיול ולהיוועץ לגבי מתן חיסונים.

 * בחלק מזמן הטיול אנו שוהים ומטיילים במקומות בעלי רמות גבהים עד 4500 מטר גובה בהרי האנדים

טיולים בתקופת הקורונה:

במקרה של התפרצות קורונה לפני היציאה החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ולדחות את הטיול. במקרה כזה יהיה אפשר לבחור בין החזר כספי למעט 47 $ דמי טיפול או דחיית טיול.

יובהר ויודגש כי כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים ומתקיימות טיסות למדינת היעד, הטיולים ייצאו כסדרם. על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן) בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, הכוללת גם סעיף קורונה. סעיף זה הוא חובה. וזאת על מנת לחסוך לכם עוגמת נפש והפסד כספי.

עדכונים והנחיות סופיות בנוגע לדרישות יציאה וכניסה לישראל יעודכנו לקראת היציאה לטיול.

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד