טיול מאורגן לארגנטינה, צ'ילה וברזיל

קרנבל והרפתקאות בטיול בלתי נשכח לדרום אמריקה!

ימים
15

לילות
13

מתי טסים?
לחצו כאן

טיול מאורגן לארגנטינה, צ'ילה וברזיל

קרנבל והרפתקאות בטיול בלתי נשכח לדרום אמריקה!

ימים
15

לילות
13

מתי טסים?
לחצו כאן

תתחילו להגיד מהיום: איי קרמבה – ויוה קרנבל!

טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא חוויה של פעם בחיים – הזדמנות יוצאת דופן להכיר מקרוב תרבות ייחודית מרתקת, ליהנות מהריח, הטעם, הצבעים והצלילים בטיול שכולו הרפתקה מרגשת!

אנחנו נוסעים בתקופת הקרנבל, והפעילות מתחילה לקראת ערב: נצפה באירוע המרכזי "מצעד המנצחות" וברקדני הסמבה שרוקדים עד אור הבוקר.

שימו לב! אנחנו טסים בתקופת הקרנבל, אך משום שמדובר בדרום אמריקה ובאירוע תוסס ודינמי תוכנית הטיול צפויה להשתנות. לכן, כרגע התוכנית המפורטת כאן היא התוכנית "הרגילה" – אולם ככל שנתקרב לתקופת הקרנבל נוכל לפרט יותר.

מסלול הטיול

אחרי טיסה דרך מדריד, ננחת בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה. אחרי סיור פנורמי להתרשמות ראשונית עם העיר הענקית בה חיים למעלה מ-14 מיליון תושבים, השדרות והכיכרות הרחבות, חלקן מהגדולות בעולם, נגיע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

היום נגלה את העיר הענקית, שהיא חלק מהמטרופולין השני בגודלו בעולם. במהלך הסיור נגיע לשכונת סן-טלמו, השכונה העתיקה בעיר. נראה את תיאטרון קולון: בית האופרה הראשי של העיר ואחד מחמשת בתי האופרה המעולים בעולם. נראה את המועדון של דייגו מרדונה מגדולי הכדורגלנים בעולם ונבקר בכיכר מאי ("כיכר האימהות") המשקיפה על "הבית הוורוד", משרדו של נשיא ארגנטינה. לא נוותר על קתדרלת מטרופוליטן ועל רובע "המרינה" העשיר של בואנוס איירס כדי לראות את הגשר המיוחד של הארכיטקט הספרדי הנודע סנטיאגו קלטרווה. ארוחת ערב ולינה במלון בעיר.

הבוקר נטוס דרומה, לכיוון העיר אל קלפטה השוכנת לצד אחד משדות הקרח הגדולים בעולם. אחרי סיור פנורמי בעיר ונסיעה לאורך אגם ארגנטינו, נבקר ב-"מוזיאון הקרח" ללמוד על תופעת הקרחונים, מגוון צורות החיים והצמחייה באזור ועוד מידע מרתק. ארוחת ערב ולינה במלון באזור.

היום מחכה לנו חוויה של טבע מרהיב ונופים עוצרי נשימה: במעגן הספינות פונטה בנדרס נעלה על ספינה ונפליג על אגם ארגנטינו לצפות מקרוב בקרחון אופסלה המהמם, הקרחון היבשתי הגדול ביותר בדרום אמריקה שמושך אליו תיירים מכל העולם. בהמשך היום נצפה בקרחונים נוספים באזור האגם, כולם חלק משדה הקרח האדיר פטגוניה. ארוחת ערב ולינה במלון באזור.

הבוקר נצא מוקדם לכיוון דרום ונחצה את הגבול אל צ'ילה, שם נגיע לשמורת טורס דל פיינה, מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. השמורה משתרעת על שטח של 2,400 קמ"ר. בצדה המערבי נמצאים מספר קרחונים ובראשם קרחון הגריי המפורסם ואילו בצדה המזרחי נמצאים שפע של נהרות עם מפלים מרהיבים וכמובן מגדלי "הטורוס" המפורסמים שעל שמם נקרא הפארק כולו. אם יתמזל מזלנו נראה בדרכנו חתולי פומה, עדרי גואנקו (סוג של למה), שועלים, איילים צ'יליאניים, נשרי קונדור ועופות דורסים אחרים, פלמינגו, ברבורים שחורי צוואר מעולם החי המרשים ששוכן בשמורת הטבע. ארוחת ערב ולינה במלון באזור.  

היום נמשיך את ביקורנו בשמורת הטבע הענקית, חוויה של פעם בחיים. נראה את לגונת אזול הכחולה, המוקפת בצוקים תלולים מהם נופלים מפלי מים מרשימים, כאשר ברקע נשקפים שלושה צוקי הגרניט של "הטורסים": מגדלים בספרדית. לאורך דרכים מדהימות נמשיך את היום בדרכנו חזרה לאל-קלפטה בארגנטינה. ארוחת ערב ולינה במלון באזור.

לפני שנחזור לבואנוס איירס, לא נוותר על החוויה של קרחון פריטו מורנו, אחת מתופעות הטבע המדהימות של פטגוניה: הצטברות קבועה של שלג וקרח במעלה הקרחון מצד אחד ומצדו השני המחסום הטבעי של אגם ארגנטינו, גורמת ללחץ אדיר על הקרחון, וכך גושי קרח עצומים נשברים באופן תדיר ברעש מחריש אוזניים לתוך המים – תופעה מדהימה שאסור לפספס! בסיום הסיור נחזור לשדה התעופה ונטוס חזרה צפונה לעבר בואנוס איירס. ארוחת ערב ולינה במלון בעיר.

לאחר ארוחת בוקר נבקר בכנסיית סן מרטין – שהיה מהאישים הבולטים בתנועה לשחרור דרום אמריקה מהשלטון הספרדי. נסייר רגלית בשכונת הנמל "לה בוקה", גני פלרמו, רובע ריקולטה בו קבורה אוויטה פרון, ועוד. בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע טנגו במועדון. ארוחת ערב ולינה במלון בעיר.

לאחר ארוחת הבוקר נטוס צפונה, אל הצד הארגנטינאי של מפלי איגואסו על הגבול עם ברזיל: תופעה מדהימה של זרמי מים אדירים שיוצאים מכל עבר מתוך ג'ונגל טרופי פראי. בסך הכולל, 275 מפלים ואשדות בחזית רחבה ומדהימה. שגובה המפל הגדול, "גרון השטן" הוא מעל ל-70 מטרים. בסיור נגלה כיצד נוצרו המפלים, נשוט על הנהר עצמו בין המפלים בחוויה רטובה אך בלתי נשכחת. ארוחת ערב ולינה באיגואסו. 

אחרי ארוחת הבוקר נטוס לריו דה ז'נרו, "העיר המופלאה", מהערים היפות בעולם: שכונות ציוריות השוכנות בין יער טרופי עשיר וסבוך מצד אחד ובין החופים הטרופיים המקסימים של האוקיאנוס האטלנטי, למרגלות צוקי גרניט. העיר התוססת כוללת שווקים הומים, חופי ים נהדרים, מרכזי מסחר, בתי קפה ומועדוני לילה. אחרי הגעה למלוננו בעיר נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית ואחריה סיור רגלי לאורך חוף קופה קבנה התוסס ומלא החיים. לינה בעיר. (יתכנו שינויים בהתאם ללו"ז של הקרנבל.)

הבוקר נעפיל ברכבת מיוחדת אל פסגת הר קורקבדו, ההר המפורסם שעליו פסל ישו הענק המייחד את העיר, שם נזכה לתצפית מרשימה על העיר ומפרץ גואנברה. נטייל ברובעים השונים של העירו ונעלה ברכבל אל נקודת תצפית מרהיבה נוספת, מפסגת הר הסוכר. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה בעיר. (יתכנו שינויים בהתאם ללו"ז של הקרנבל.)

אחרי ארוחת בוקר נצא לעיר פטרופוליס, "עיר המלכים" של ברזיל ומקום מושבה של משפחת המלוכה עד שנת 1850. נסייר במוזיאון ובגנים הייחודיים, נהנה מארוחת צהרים מקומית. בסיום הסיור נחזור לריו דה ז'נרו, לינה בעיר. (יתכנו שינויים בהתאם ללו"ז של הקרנבל.)

לאחר ארוחת בוקר נבקר במרכז העיר של ריו ובשכונות החוף, ולא ניפרד מהעיר הקסומה בלי תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם "מרקנה". טיסה דרך מדריד לתל-אביב.

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.

פרטים נוספים

מחירים ותאריכי הטיול:

24.02.25-09.03.25

מחיר לאדם בחדר זוגי: 6750 $  

תוספת ליחיד בחדר: 1100 $

המחיר כולל:

טיסות סדירות בחברת איבריה (דרך מדריד).

טיסות פנימיות בהתאם לתוכנית (ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות).

מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.01.24 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.

כלכלה על בסיס חצי פנסיון, למעט בימי טיסה.

אוטובוס נוח וממוזג להעברות וסיורים בהתאם לתוכנית.

מדריך ישראלי צמוד ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.

מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל כולל סבלות (למעט המדריך הישראלי).

ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר טרם הנסיעה.

כניסות לאתרים הכלולים בתוכנית.

המחיר לא כולל:

יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.

כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה-01.01.24 ומיסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

לטיולים נוספים בדרום אמריקה:

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד