טיול מאורגן ליפן בשלכת

בואו לחוות את יפן בשיא השלכת חוויה מרגשת!

טיול מאורגן ליפן בשלכת

בואו לחוות את יפן בצבעי כתום ואדום של סתיו – חוויה מרגשת!

בין הקימונו לחרב, טיול מרתק ליפן המודרנית והפיאודלית

סוד הקסם של טיול מאורגן ליפן בשלכת

יפן היא מהמדינות המיוחדות והלא שגרתיות שתזכו להכיר, עם הקסם של היסטוריה מול מודרניות, נופים עוצרי נשימה והקפדה על הרמוניה מושלמת. אחת מהאטרקציות האהובות ביותר היא לחוות את יפן בשלכת – מדרונות עטורי זהב, כתום ואדום-אש מרהיבים. זה הזמן המושלם לטייל ביפן ההררית של ימי הביניים, ובערים שנצבעות בצבעי הסתיו.

מסלול הטיול

נטוס ליפן דרך דובאי, ונגיע היישר למלוננו בטוקיו.

אחרי ארוח בוקר במלון נצא לסיור בעיר המאוכלסת ביותר בעולם: שוק הדגים, רובע פארק אואנו, מקדש אסקוסה, רובע האלקטרוניקה, גינזה, שינז'וקו. 
נבקר בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו, ברובע פארק אואנו (מותנה באישור השלטונות), נגיע לרובע אסאקוסה והמקדש שהוקם בשנת 628: בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר על-פי האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. נמשיך לאקיהברה –  רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולגינזה ,(Ginza) אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. בערב נסייר באזור הבילוי המפורסם של טוקיו, שינז'וקו. לינה בטוקיו

היום נצא לטיול בניקו, השוכנת בלב הררי עם נופים עוצרי נשימה של יערות ומפלים, שם נמצא המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו המפורסם. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים. נראה את אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון האדירים. בתום הסיור המהנה, נחזור למלוננו בטוקיו.

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לקאמקורה לביקור במקדש הבודהה הגדול. נמשיך לעיירת הנופש האקונה על גדות אגם אשי המפורסם שממוקם בלוע הר געש. הפעילות הגעשית יצרה באזור מעיינות חמים ואדמה בה הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, בגן הרחב פזורים פסלים מודרניים מרחבי העולם. נוכל ליהנות משכשוך וטבילת הרגליים במים החמים הנובעים מהמרחצאות במקום – חוויה לגוף ולנפש. בתום הסיור, נערוך שייט מהנה על האגם. בערב, נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. לינה בהאקונה.

ניסע דרך הר פוג'י הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. ההר המתנשא לגובה של 3,776 מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה אירעה ב-1707 והוא מונצח בציורים וסיפורים רבים. מפוג'י נמשיך למאטסומוטו, נבקר בטירת מאטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה: הטירה נבנתה במאה ה-16 ושימשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. משם ניסע לעיר העתיקה טקייאמה, בלב הרי האלפים היפנים. לינה בטקאיימה.

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בטקייאמה. נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל, נטייל ברחוב המרכזי המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים, ניכנס למוזיאון  Yatai kaikan המיוחד, שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים למצעד מרהיב ברחובות העיירה. נמשיך בנוף האלפיני ונגיע לשיראקווה גו, עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים והוכרזה כאתר מורשת עולמי. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזור ההרים. נשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך ללינה בקנאזאוו'ה – בירת מחוז אישיקאוו'ה.

היום נסייר בעיר הטירה קנאזאוו'ה, המשלבת בהצלחה קידמה עם מסורת חיה ותוססת. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ'י, רובע הסמוראים השקט, אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלית. הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן. נבקר בבית מיוחד שכזה ונתרשם מעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים – שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים. נרד במורדות האלפים לכיוון קיוטו, עיר עם מקדשים מחודדים הבנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון. קיוטו היא המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי זן מהיפים שיש, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – הארמון הקיסרי המרשים. נבקר ברובע גיון הנודע, מרכז חיי הלילה של קיוטו בו מתגוררות, הגיישות והמייקות. נסייר רגלית בין בתי התה והסמטאות הצרות. לינה בקיוטו.

נצא ליום טיול מקיף בקיוטו, שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור בשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני, נבקר בטירת NIJO ומקדש קינקאקוג הבנוי על אגם קטן, המצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נצפה בתצוגת קימונוו נמשיך למקדש קיומיזו-דרה החולש על העיר ממרומי גבעה ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו עם סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים. בערב, נבקר ב-"בית שלום" – מרכז מיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים מדהימים אלה, האוהבים את ישראל בכל נפשם (מותנה באישור). לינה במלון בקיוטו.

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בנארה, שנבנתה במאה השמינית ושימשה כבירת יפן פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נסייר בפארק ונבקר במקדש טודאיג'י: מבנה העץ הגדול בעולם ובו פסל בודהה ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. נמשיך לאוסקה נערוך סיור בעיר במהלכו נעלה למרומי מגדל אומדה, לתצפית מדהימה על העיר אשר נבנתה מחדש אחרי שנהרסה במלחמת העולם השנייה. לינה באוסקה.

לאחר ארוחת הבוקר נצא להירושימה ברכבת "בולט" המהירה – פאר מערכת התחבורה היפנית. הירושימה נשוט לאי מיאג'ימה: אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי ונבקר במקדש איטסוקושימה הציורי והמרתק, המקדש הצף. נשוב להירושימה לביקור בפארק השליו, שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. הפארק מנציח את שעבר על הירושימה  ותושביה מרגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן. במהותו, הפארק מסמל את .השאיפה להשגת שלום עולמי. מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים. לינה בהירושימה.

אחרי ארוחת בוקר והמשך סיורים בהירושימה, נצא לטוקיו ברכבת מהירה או בטיסה. עם ההגעה לטוקיו נבקר באזור אודייבה: אזור בילוי עם תצפית מיוחדת על העיר. לינה בטוקיו.

נפתח את יומנו האחרון בטוקיו בטיול מיוחד: נסייר במקדש מייג'י, מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867, נבקר באזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות, נגיע לרובע שיבויה: אזור קניות ובילויים ידוע ונעלה למגדל מטרופוליטן לתצפית מרהיבה על טוקיו.

בתום הביקור, העברה לשדה התעופה וטיסה לת"א דרך דובאי.

הגעה לארץ ביום 14.

פרטים נוספים

תאריכים ומחירים:

טיולים מאורגנים יוצאים בחודשים אוקטובר נובמבר 2024. 

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות 

בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.

חצי פנסיון

אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.

מדריך ישראלי צמוד מצוות המדריכים שלנו ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם.

מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל, לא נהוג שרות סבלות ביפן (לא כולל תשר למדריך הישראלי)

ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.

כניסה לכל האתרים המפורטים בתוכנית.

המחיר לא כולל:

ביטוח נסיעה רפואי ומטען

הוצאות אישיות: כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

ההרשמה לטיולינו תיעשה בכפוף לכל התנאים הכלליים כפי שמתפרסמים באתר האינטרנט של החברה.

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד