טיול מאורגן ליפן באביב

בואו לחוות את פריחת הדובדבן הקסומה ביפן!

ימים
14

לילות
13

מתי טסים?
לחצו כאן

טיול מאורגן ליפן באביב

בואו לחוות את פריחת הדובדבן הקסומה ביפן!

ימים
14

לילות
13

מתי טסים?
לחצו כאן

בין הקימונו לחרב, טיול מרתק ליפן המודרנית והפיאודלית

מסלול הטיול

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לבירת יפן, טוקיו. עם הנחיתה העברה למלוננו בטוקיו.

 

אחרי ארוח בוקר במלון נצא לסיור בעיר המאוכלסת ביותר בעולם: שוק הדגים, רובע פארק אואנו, מקדש אסקוסה, רובע האלקטרוניקה, גינזה, שינז'וקו. 
נבקר בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו, ברובע פארק אואנו (מותנה באישור השלטונות), נגיע לרובע אסאקוסה והמקדש שהוקם בשנת 628: בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר על-פי האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. נמשיך לאקיהברה –  רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולגינזה ,(Ginza) אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. בערב נסייר באזור הבילוי המפורסם של טוקיו, שינז'וקו. לינה בטוקיו

היום נצא לטיול בניקו, השוכנת בלב הררי עם נופים עוצרי נשימה של יערות ומפלים, שם נמצא המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו המפורסם. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים. נראה את אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון האדירים. בתום הסיור המהנה, נחזור למלוננו בטוקיו.

היום נעמיק את היכרותנו עם טוקיו, נסייר במקדש מייג'י, נבקר באזור הבילוי של צעירי טוקיו אודייבה עם תצפית מיוחדת על העיר. נגיע לרובע שיבויה, אזור קניות ובילויים ידוע, ונעלה למגדל מטרופוליטן לתצפית מרהיבה על טוקיו. לינה בטוקיו.

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לקאמקורה לביקור במקדש הבודהה הגדול. נמשיך לעיירת הנופש האקונה על גדות אגם אשי המפורסם שממוקם בלוע הר געש. הפעילות הגעשית יצרה באזור מעיינות חמים ואדמה בה הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, בגן הרחב פזורים פסלים מודרניים מרחבי העולם. נוכל ליהנות משכשוך וטבילת הרגליים במים החמים הנובעים מהמרחצאות במקום – חוויה לגוף ולנפש. בתום הסיור, נערוך שייט מהנה על האגם. בערב, נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. לינה בהאקונה.

ניסע דרך הר פוג'י הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. ההר המתנשא לגובה של 3,776 מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה אירעה ב-1707 והוא מונצח בציורים וסיפורים רבים. מפוג'י נמשיך למאטסומוטו, נבקר בטירת מאטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה: הטירה נבנתה במאה ה-16 ושימשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. משם ניסע לעיר העתיקה טקייאמה, בלב הרי האלפים היפנים. לינה בטקאיימה.

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בטקייאמה. נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל, נטייל ברחוב המרכזי המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים, ניכנס למוזיאון  Yatai kaikan המיוחד, שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים למצעד מרהיב ברחובות העיירה. נמשיך בנוף האלפיני ונגיע לשיראקווה גו, עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים והוכרזה כאתר מורשת עולמי. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזור ההרים. נשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך ללינה בקנאזאוו'ה – בירת מחוז אישיקאוו'ה.

היום נסייר בעיר הטירה קנאזאוו'ה, המשלבת בהצלחה קידמה עם מסורת חיה ותוססת. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ'י, רובע הסמוראים השקט, אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלית. הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן. נבקר בבית מיוחד שכזה ונתרשם מעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים – שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים. נרד במורדות האלפים לכיוון קיוטו, עיר עם מקדשים מחודדים הבנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון. קיוטו היא המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי זן מהיפים שיש, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – הארמון הקיסרי המרשים. נבקר ברובע גיון הנודע, מרכז חיי הלילה של קיוטו בו מתגוררות, הגיישות והמייקות. נסייר רגלית בין בתי התה והסמטאות הצרות. לינה בקיוטו.

נצא ליום טיול מקיף בקיוטו, שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור בשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני, נבקר בטירת NIJO ומקדש קינקאקוג הבנוי על אגם קטן, המצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נצפה בתצוגת קימונוו נמשיך למקדש קיומיזו-דרה החולש על העיר ממרומי גבעה ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו עם סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים. בערב, נבקר ב-"בית שלום" – מרכז מיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים מדהימים אלה, האוהבים את ישראל בכל נפשם (מותנה באישור). לינה במלון בקיוטו.

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בנארה, שנבנתה במאה השמינית ושימשה כבירת יפן פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נסייר בפארק ונבקר במקדש טודאיג'י: מבנה העץ הגדול בעולם ובו פסל בודהה ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. נמשיך לאוסקה נערוך סיור בעיר במהלכו נעלה למרומי מגדל אומדה, לתצפית מדהימה על העיר אשר נבנתה מחדש אחרי שנהרסה במלחמת העולם השנייה. בסיום, ניסע להירושימה ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen  -פאר מערכת התחבורה היפנית. לינה בהירושימה.

לאחר ארוחת הבוקר נשוט לאי מיאג'ימה, אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן. באי נבקר במקדש הצף איטסוקושימה הציורי והמרתק. נשוב להירושימה לביקור בפארק השליו, פארק הנצחה להירושימה ותושביה בעקבות הטלת הפצצה האטומית. הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי ובו פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים. נמשיך בנסיעה ללינה באוקיאמה.

את היום האחרון נפתח בסיור באחד משלושת הגנים היפים ביפן גני קנרוקן, גנים משוחזרים מהמאה ה-18 ובהם בריכות, מקדשים ובעלי חיים. משם נמשיך אל העיר קובה ונצעד על גשר "אקאשי קאיקו" האדיר, הגשר התלוי הארוך בעולם: כ-4000 מטרים!

נמשיך לשדה התעופה באוסקה. טיסה דרך יעד ביניים לתל אביב (הגעה לארץ ביום 14).

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.

פרטים נוספים

טיול מאורגן ליפן באביב – תאריכים ומחירים יפורסמו בקרוב ל-2025

המחיר כולל:

טיסות: ת"א-טוקיו // אוסקה-ת"א דרך דובאי בחברת EK

ת"א-דובאי: המראה  18:25 נחיתה 23:59

דובאי-טוקיו (למחרת): המראה 02:55 נחיתה 17:20

אוסקה-דובאי: המראה 23:45 נחיתה 05:15  (למחרת)

דובאי-ת"א: המראה 08:15 נחיתה 10:25

מיסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01/10/22 וכפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול.

בתי מלון בדרגת תיירות טובה ו / או ראשונה.

חצי פנסיון

אוטובוס נוח וממוזג להעברות / סיורים בהתאם לתוכנית הטיול.

מדריך ישראלי צמוד

מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל, לא נהוג שרות סבלות ביפן (לא כולל תשר למדריך הישראלי)

הערות: ייתכנו שינויים במסלול הטיול – הודעה על כך תימסר לנוסעים טרם הנסיעה.

יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול בסך של $75 לאדם + עלות השינוי עצמו.

הטבות החברה לביקורים וכניסות:

טוקיו – סיור עיר, מקדש אסקוסה, פארק אואנו, האי אודייבה, שוק הדגים, מקדש מייג'י, רובע האלקטרוניקה, רובע גינזה, רובע הרג'וקו הצבעוני, רובע שיבויה ,עלייה לתצפית ממגדל מטרופוליטן, סיור ערב בשינז'וקו

ניקו – מאוזוליאום טוקוגאווה, אגם צוזנגי, מפלי קגון

קאמקורה – מקדש בודהיסטי

האקונה – המוזיאון הפתוח, שייט באגם אשי

מטסומוטו – ביקור בטירה השחורה

טקאיימה – שוק הבוקר, עגלות יטאי קאייקאן, הרחוב המרכזי והעתיק

שיראקאווה גו – ביקור בעיירה ובבית מסורתי

קנאזאווה – גן קנרוקו אן, רובע הסמוראים

קיוטו – טירת ניז'ו, מקדש הזהב, מקדש קיומיזו דרה, שוק נישיקי מופע קימונו, סיור ערב ברובע הגיישות, בית שלום (מותנה באישור)

נארה – מקדש טודאי ג'י, פארק האיילים, מקדש קאסוגה

אוסקה- מגדל אומדה

רכבת הבולט המהירה להירושימה

הירושימה – פארק ומוזיאון השלום

האי מיאג'ימה – שייט לאי, מקדש איטסוקושימה

אוקיאמה – גן קנרוקן

קובה- גשר "אקאשי קאיקו"

המחיר לא כולל:

כל תוספת במיסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה-01.10.22 ומיסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

ביטוח נסיעה רפואי ומטען – מומלץ ביטוח מורחב כולל סעיף קורונה

כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

בדיקות קורונה לפני היציאה ולפני החזרה לארץ (בהתאם להוראות מדינת ישראל ומדינת היעד)

טיולים בתקופת הקורונה:

במקרה של התפרצות קורונה לפני היציאה החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ולדחות את הטיול. במקרה כזה יהיה אפשר לבחור בין החזר כספי למעט 47 $ דמי טיפול או דחיית טיול.

יובהר ויודגש כי כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים ומתקיימות טיסות למדינת היעד, הטיולים ייצאו כסדרם.

על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן), בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, הכוללת גם סעיף קורונה. סעיף זה הוא חובה. וזאת על מנת לחסוך לכם עוגמת נפש והפסד כספי.

בכל מקרה שבו נוסע לא יוכל להצטרף לטיול עקב אי מילוי או אי עמידה בהוראות או בתנאים, החברה איננה אחראית לכך ודמי הביטול יהיו כפי שמופיע באתר.

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד