טיול גאוגרפי מרהיב לאיים הקנריים

9 ימים בפלאי הטבע המדהימים ביותר שתראו!

ימים
9

לילות
7

מתי טסים?
יפורסם בקרוב

טיול גאוגרפי מרהיב לאיים הקנריים

9 ימים בפלאי הטבע המדהימים ביותר שתראו!

ימים
9

לילות
7

מתי טסים?
יפורסם בקרוב

טנריף ולנזרוטה – איים אקזוטיים מהאגדות

תארו לעצמכם אדמה שחורה, משובצת בתים לבנים, מוקפת בים ושמיים בטורקיז עמוק ככל שהעין רואה… ככל שתתקרבו תראו את הבתים המקושטים ותיכנסו לאווירה המיוחדת לאיים הקנריים. לשם אנחנו נוסעים! לטיול מאורגן גאוגרפי מרהיב, שאין שני לו!

מסלול הטיול

בבוקר נטוס אל האי לנזרוטה, בקבוצת האיים הקנריים באוקיינוס האטלנטי. בלנזרוטה יש למעלה מ-200 הרי געש אשר העניקו לאי את האופי הייחודי שלו. נזכה להכיר את עיצוב המבנים הייחודי אשר אוסר בנייה לגובה ומקפיד על שימור המסורת של בתים לבנים בעלי חלונות צבעוניים. כל אלה תורמים לציוריות הקסומה של האי. הטיסה עם יעד ביניים, ברצלונה. עם הנחיתה ניסע לבית המלון, ללינה לקראת המחרת. לינה בלנזרוטה.

אחרי ארוחת הבוקר נצא לדרום האי ונתרשם מהמבנה הגעשי המיוחד למקום. נבקר בשמורת טמינפאייה אשר פני השטח שלה עדיין חמים מאוד מפעילות געשית. נטייל לאורך חוף הרבידרוס, בו לשונות הלבה הנשפכת אל הים יצרו תצורות מרהיבות. לא נפסיד את אל גולפו: תופעת הטבע של חול שחור ואגם בצבע טורקיז. אחר הצהרים נבקר ביצירת האמנות של האמן המקומי הנודע קברירה, "המונומנט לאיכר". לינה וארוחת ערב בלנזרוטה.

הבוקר נצא אל הר הגעש הגבוה ביותר באי, שאינו פעיל כבר מיליוני שנה. במדרונות ההר נוצרו צינורות געש – מערות שמובילות אותנו מתחת להתפרצות הגעשית המאובנת – שם נצא  להליכה בלתי נשכחת במעמקי האדמה. נתפעל מיצירתו הראשונה של האמן המקומי מנריקה ונמשיך לשרשרת מצוקים אדירה, המשקיפה אל המיצר הצר המפריד בין לנזרוטה לבין איי גרסיוסה. נבקר בפרויקט נוסף של האמן קברירה המשלב בוטניקה ואמנות: גן קקטוסים הנטוע בטרסות של אבן טוף ובו פסלים. משם ניסע להריה, עיירה ציורית בה נטייל ונהנה מסמטאותיה הציוריות. לינה וארוחת ערב בלנזרוטה.

לאחר ארוחת הבוקר נצא לארסיפה, הבירה החדשה של האי. נהנה מסמטאותיה ומבתי הקפה הקטנים בעיר העתיקה, נבקר במוזיאון בתוך מבצר פורטוגזי על החוף. נמשיך לביתו של קברירה – בית שהוא יצירה אומנותית בפני עצמו. משם נמשיך לבירת העתיקה של הילידים: טגיז, עיירה לבנה על חולות הטוף הכהה. נתרשם מהכנסייה, מהרחובות, מהחנויות ומבתי הקפה הקטנים והיפים. אחרי ארוחת ערב ניסע לשדה התעופה ונטוס לאי טנריף. לינה בטנריף.

נפתח את יומנו הראשון בטנריף בפארק הלאומי טיידה המדהים: הר געש, שהלוע שלו קרס אל תוך עצמו, והתפרצות חדשה יצרה הר געש חדש בתוך הלוע הישן. בדרכנו מעלה נעבור דרך יערות אורן קנרי עבותים, נרד אל הלוע הגעשי העצום בו מזדקרת הפסגה החרוטית בנוף המזכיר את פני הירח. בהתאם לתנאי מזג האוויר נעלה ברכבל אל הלוע החדש לטיול בנופים בעלי איכות גאוגרפית יוצאת מן הכלל. לינה וארוחת ערב בלה לגונה, טנריף.

היום נצא לצפון-מערב האי. נבקר בפארק טנו ההררי ונהנה מנוף של קניונים מרהיבים ואדירים הנפערים בצוקי הסלע לוס גיגנטס. נצא לשייט לווייתנים ודולפינים, ונתפעל מהמצוקים האדירים של פארק טנו הנישאים מעלינו. נבקר בעיירה איקוד דה לוס וינוס, שנודעת בזכות עץ הדרקון הגדול והעתיק בעולם ובעיירה גארצ'יקו, עיירת נמל שנקברה תחת זרמי לבה בשנת 1705. ארוחת ערב ולינה בלה לגונה, טנריף.

אחרי ארוחת הבוקר נצא לצפון-מזרח האי, אל רכס אנגה העתיק, לחזור בזמן אל עידן אחר, ששיני הזמן לא נגעו בו. נטייל ביער המרהיב, נעצור לתצפיות ונבקר בעיירת הדייג הציורית טגאנאנה שם נהנה מחוף יפה של האוקיאנוס האטלנטי והרים ירוקים נישאים. נאכל ארוחת צהריים אופיינית למקום ונחזור דרך חוף סן אנדריאס המכוסה בחול זהוב. נגיע לסנטה קרוז, עיר הבירה ונטייל לאורך שדרותיה היפיפיות והירוקות, הזרועות פסלים. במסענו נגיע לתיאטרון הישן המיוחד, לשוק המקומי, אל הפיאצות הגדולות לאורך הים ונתענג על התרבות המקומית. ארוחת ערב ולינה בלה לגונה, טנריף.

את הבוקר נקדיש לעיירות הציוריות של האי. נטייל ברחובותיה של העיירה האוניברסיטאית סן קריסטובל דה לה לגונה שנוסדה במאה ה-15, אחת הערים היפות באיים הקנריים. בתי העיירה הצבעוניים נבנו על ידי סוחרים עשירים. נהנה מאווירה שמחה של ימי הביניים. לקראת הצהריים נצא אל שדה התעופה, להתחיל את מסענו חזרה לישראל. נחיתה ביום ה-9 של הטיול.

פרטים נוספים

תאריך הטיול: 

יפורסם בקרוב

מחיר הטיול:

יפורסם בקרוב

המחיר כולל:

טיסות בחברת וולינג, במסלול תל אביב–ברצלונה–לנזרוטה ובחזרה מטנריף (דרך ברצלונה)

מסי נמל, בטחון ומחירי הדלק נכון ליום 01.01.23 כפוף לשינויים עד ליום יציאת הטיול

בתי מלון בדרגת תיירות טובה

כלכלה חצי פנסיון כולל: ארוחת בוקר במלון וארוחות ערב במלון או במסעדות

אוטובוס נוח וממוזג להעברות / ספינה לשייט לוויתנים / מעבורת בין האי גראן קנריה לאי טנריף

מדריך ישראלי צמוד ומדריך/ים מקומי/ים

מתן תשר לכל נותני השירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי)

 

ביקורים וכניסות

האי טנריף: רכס אנגה, יערות הער, עיירת הדייג טגאנאנה, הפארק הלאומי טיידה, עלייה ברכבל, שטח הפומיס ולוס רוקס דה גרסיה, פארק טנו וצוקי הסלע לוס גיגנטס, הכפר האבוד מאסקה, העיירה איקוד דה לוס וינוס ועץ הדרקונית העתיק בעולם, העיירה גארצ'יקו, עיר הבירה סנטה קרוז, העיירה הקדושה קנדלריה, העיירה סן קריסטובל דה לה לגונה.

האי לנזרוטה: יצירותיו של האמן קברירה, שמורת טמינפאייה, חוף הרבידרוס, אל גולפו, ירידה למעמקי האדמה ב"צינור הגעש של הירוקים", חמאוס דה אקווה, מירדור דל ריו, גן הקקטוסים, הריה, ארסיפה וטגיז.

המחיר לא כולל:

כל תוספת במסי הנמל, ביטחון ושינוי במחירי הדלק שיתווספו לאחר ה-01.01.23 ומסים שישולמו במזומן בחלק משדות התעופה

ביטוח רפואי ומטען (מומלץ לעשות ביטוח מורחב ומותאם לתקופה זו, כולל ביטול נסיעה). ניתן לקנות דרך משרדנו

כל הוצאה בעלת אופי אישי לרבות ארוחות צהריים, תוספת חדר ליחיד – 350 €

במקרה של התפרצות קורונה לפני היציאה החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ולדחות את הטיול. במקרה כזה יהיה אפשר לבחור בין החזר כספי, למעט 47 $ דמי טיפול, או דחיית טיול. יובהר ויודגש כי כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים ומתקיימות טיסות למדינת היעד, הטיולים ייצאו כסדרם. על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן), בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, הכוללת גם סעיפי קורונה. סעיף זה הוא חובה. וזאת על מנת לחסוך לכם עוגמת נפש והפסד כספי.

עדכונים והנחיות סופיות בנוגע לדרישות יציאה וכניסה לישראל יעודכנו לקראת היציאה לטיול.

גיורא זה מעניין אותי

רוצה לשמוע עוד